Dieta

Zdrowe
odchudzanie

Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę.

Powiedzmy sobie szczerze - naprawdę sporo osób nadwagę ma na własną prośbę. Coraz powszechniejsza praca biurowa, zastąpienie aktywności fizycznej oglądaniem TV i grami komputerowymi, jedzenie byle jak i byle czego, podjadanie, nocne wyprawy do lodówki – to codzienność

Jedynym sposobem na zdrowe odchudzanie jest ograniczenie jedzenia, zmiana diety i zwiększenie aktywności fizycznej. Wspomagacze odchudzania w postaci herbatek czy tabletek odchudzających nie zdziałają nic bez twojego wysiłku.

Styl

Dieta to nie tylko odchudzanie

Codziennie staraj się być lepszy niż byłeś wczoraj.

Dieta to nie tylko odchudzanie. Właściwa dieta pomaga w różnych schorzeniach oraz utrzymuje organizm w dobrej kondycji. Uważam, iż lepiej zapobiegać niż leczyć. Moje zainteresowania skupiają się głównie na zagadnieniach związanych ze zdrowiem, urodą i zdrowym stylem życia.

jeść

Co jeść
podczas odchudzania

To pytanie zadaje sobie wiele osób

Pozbądź się złudnego przekonania, że jeśli będziesz spożywać mniej posiłków, to schudniesz. Jest wprost przeciwnie, zapracowane osoby, które jedzą tylko jeden solidny posiłek, i to zwykle późnym popołudniem lub wieczorem, tyją!

Najłatwiej jest wprowadzić dietę ograniczającą po prostu nasze dotychczasowe nawyki. Czyli dostarczać mniej kalorii, ale nie wprowadzać w posiłkach zmian jakościowych.

Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.

Najlepszy czas na działanie jest teraz!
cele

Jakie ĆWICZENIA najlepsze na ODCHUDZANIE

Zajrzyj, przeczytaj jak skutecznie ćwiczyć

Zdrowe nawyki zamiast diety cud. To podstawa w myśleniu o skutecznej walce z kilogramami. Żadna ekspresowa dieta nie zapewnia długotrwałych korzyści, a wręcz przeciwnie – zawsze prowadzi do niekorzystnego efektu jo-jo.

Tylko zmieniając dietę i wprowadzając do swojej codzienności stałą dawkę ruchu masz szansę na trwałą utratę wagi.

jojo

Efekt jo-jo
co to jest i jak go uniknąć?

Efekt jojo to wahania masy ciała, które mają miejsce podczas odchudzania.

Efekt jo-jo to zjawisko, dotyczące większości osób, które walczą z nadmierną masą ciała. Określa on proces cyklicznego, naprzemiennego chudnięcia i tycia. Zjawisko to jest niekorzystne zarówno dla zdrowia fizycznego, jak i kondycji psychicznej, ponieważ osłabia motywację oraz wiarę w sukces i własne możliwości.

waga

Niebezpieczne diety odchudzające

poznaj listę najgorszych diet odchudzających i strzeż się przed nimi.

Jeśli do tej pory uważałaś, że każda dieta która pozwala zgubić nadprogramowe kilogramy jest dobra, gdy pozwala osiągnąć cel, koniecznie musisz zweryfikować swoje poglądy. Diety stosowane bez konsultacji z dietetykiem czy lekarzem, mogą skutkować poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi, a w momencie ich zakończenia efektem jo-jo.

Być może trafiłyście w internecie na diety których zasady są podejrzane, nie próbujcie ich tym bardziej, jeśli ktoś obiecuje wam podczas ich stosowania utratę dużej ilości wagi w krótkim czasie.

Zrób dziś coś, za co będziesz dziękować w przyszłości.

Zobacz Trening Dla Ciebie